Dyrektor

Dyrektorem, pomysłodawcą i twórcą Modern Opera Art Studio jest Adam Tomaszewski. Jest śpiewakiem, dyrygentem, coachem i sportowcem. Ma za sobą wiele produkcji operowych w kraju i za granicą. Już jako student Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie kreował mozartowskie partie Don Alfonsa w Cosi fan tutte, Figara w Weselu Figara, Leporella w Don Giovannim występując w Warszawskiej Operze Kameralnej, Operze Nova w Bydgoszczy oraz Operze w Rhainsbergu. Jako Dulcamara brał udział w przygotowaniach studenckiej realizacji Napoju Miłosnego Goetano Donizettiego. Obecnie występuje na deskach Opery na Zamku w Szczecinie w Verdiowskich kreacjach- Traviacie w reżyserii Michała Znanieckiego jako Markiz D'Obigny oraz w Balu Maskowym w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego jako Samuel. W Modern Opera Art Studio jest korepetytorem i opiekunem wokalnym Programu Experience.

 

Adam Tomaszewski spełnia się też jako dyrygent- prowadził wiele chórów występując z nimi w kraju i zagranicą. Podczas występu na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce otrzymał nagrodę specjalną za wykonanie partii solowej. 

Jego dorobek to nie tylko muzyka. Kocha sport, ma niebagatelne doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi, jednocześnie czerpiąc od tych doświadczonych i zdobyte nauki chce przekazywać innym. Mimo młodego wieku wie jak trudna ale satysfakcjonująca jest droga do osiągnięcia wymarzonego celu. Obserwując sytuację na muzycznym rynku pracy w Polsce postanowił wpłynąć na to, aby co raz więcej młodych ludzi miało realną szansę zaistnieć na światowych scenach operowych.

Nasza kadra

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

 

nr tel.:509-724-130

Poniedziałek-piątek-9:00-20:00

Sobota 10:00-16:00

ADRES EMAIL

moas.warszawa@gmail.com

  • Facebook