Dziewczyna ćwiczy fortepian

Opera for Young jest to ukłon Modern Opera Art Studio w kierunku najmłodszych muzyków w wieku szkolnym! Proponujemy naukę śpiewu, gry na fortepianie, kształcenie słuchu i aktorstwo, a wszystko w atmosferze wsparcia i dobrej zabawy! Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoja pociecha mogła się rozwijać i spełniać swoje muzyczne marzenia i aspiracje.

Opera for Young oferuje:

- lekcje śpiewu

- nauka gry na fortepianie

- kształcenie słuchu z zasadami muzyki

- aktorstwo

Prowadzimy zajęcia w formie indywidualnych korepetycji, jak również zajęcia grupowe  w złożonym programie Opera for Young.

Kurs trwa 9 miesięcy od pierwszego poniedziałku października do ostatniego piątku czerwca kolejnego roku z możliwością przedłużania edukacji na kolejne lata. Do Opera for Young można dołączyć w czasie całego roku. Po jego ukończeniu młody absolwent otrzyma certyfikat i dyplom oraz suplement do niego. Modern Opera Art Studio to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, ale przede wszystkim koncerty i występy!

Cennik:

- śpiew- 70zł/45min.

- fortepian- 70zł/45min

- kształcenie słuchu- 70zł/45min. (zajęcia grupowe- 50zł/45min.)

- zajęcia grupowe z aktorstwa- 70zł/60min.

- miesiąc uczestnictwa w certyfikowanym Programie Opera for Young- 899zł

Zgłoszenia należy przesyłać na nasz adres email: moas.warszawa.@gmail.com. Na pierwsze spotkanie zaprosimy każdego, określimy predyspozycje i ustalimy grafik, to takie proste!