Jeżeli nie interesuje Cię edukacja akademicka, a pragniesz zostać śpiewakiem operowym to Program Experience jest właśnie dla Ciebie! 

Nawet najdłuższa droga rozpoczyna się od postawienia pierwszego kroku, postaw go z nami!

Grupa teatralna

Program Experience

Mocną stroną Modern Opera Art Studio jest fakt, iż do każdego podchodzimy indywidualnie! Jeżeli po pierwszym roku osiągniesz satysfakcjonujący Cię poziom to w tym miejscu nasze drogi się rozchodzą, zadanie wykonane! Potrzebujesz dwóch, trzech lat edukacji? Zapewnimy Ci to! Jeśli wymagasz więcej zajęć z kształcenia słuchu, czy masz braki z zakresu teorii muzyki damy Ci dostęp do tej wiedzy!

Regularne warsztaty i zajęcia ze śpiewu solowego, kształcenia słuchu, historii teatru operowego, próby ansamblowe z dyrygentem, aktorstwo czy opracowanie sceniczne partii operowych zapewnią Ci milowy krok w kierunku osiągnięcia sukcesu. Modern Opera Art Studio łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia solowej kariery.

Program kształcenia przewiduje praktykę sceniczną połączoną z nauką na najwyższym światowym poziomie. Ma to na celu przygotować Was do zawodu.

Cennik:

- miesięczny koszt uczestnictwa w Programie Experience to: 799zł!

 

Na własnej skórze przekonasz się czym jest opera!