Celem Programu Operatic w Modern Opera Art Studio jest umożliwienie Ci nabycia doświadczenia oraz przygotowanie Cię do zawodu śpiewaka, poprzez ciągły kontakt ze sztuką operową. Mamy tutaj na myśli zapewnienie tego wszystkiego, z czym będziesz miał(a) do czynienia jako zawodowiec czyli scena, scena, scena...

Jako artysta na początku swojej operowej drogi poznasz czym są produkcje sceniczne i nie tylko. Pracę nad osobowością sceniczną będziesz  szlifować podczas licznych prób oraz master class z najlepszymi śpiewakami i pedagogami.

Photo_1591731393768.jpg
Program Operatic

Realizatorów dobieramy tak abyś miał(a) komfort zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej, jednocześnie praca nad spektaklem wyglądać będzie jak w każdym innym teatrze operowym. Po toku przygotowań i prób realizowanego spektaklu czekać Was będzie seria występów.

Cosi fan tutte

Już w sezonie 2020/2021 premiera Cosi fan tutte!

Jesteś rządny scenicznych doznań? Zgłoś się już dzisiaj, bo ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 sierpnia 2020r. Aby wziąć udział w projekcie wyślij na naszą skrzynkę mailową wypełnione zgłoszenie i nagranie arii Mozarta (preferowane utwory z opery Cosi fan tutte). 

Poszukujemy wszystkich partii solowych:

- Fiordiligi- sopran

- Dorabella- sopran lub mezzosopran

- Despina- sopran

- Ferrando- tenor

- Guglielmo- baryton lub bas-baryton

- Don Alfonso- bas lub bas-baryton

Rozpoczęcie prób muzycznych i reżyserskich przewidujemy na początek września. Jest to zależne od sytuacji epidemicznej w naszym kraju. Osoby zakwalifikowane będą na bieżąco otrzymywać wszelkie niezbędne informacje. 

Zapraszamy do współpracy!